Neděle . . 2018. Dnes má svátek , zítra .
   
Hlavní stránka arrow O stránkách regionu
Hlavní menu
Hlavní stránka
Aktuální informace
O regionu
Obce regionu
Mikroregiony a svazky obcí
Tipy na výlety
Dopravní informace
Vyhlášky a nařízení
Zásady a jiné předpisy
Vyhledávání
Důležitá telefonní čísla
O stránkách Tisk
 
Nacházíte se na oficiálních informačních stránkách regionu Poděbradsko. Stránka je spravována městským úřadem města Poděbrady.
Tento informační portál vznikl v druhé polovině roku 2005 díky podkladům vytvořených na městském úřadě Poděbrady za spolupráce s jednotlivými obcemi poděbradského regionu. Informace na tomto portále budou průběžně aktualizovány a dále rozšiřovány. Tímto bychom Vás chtěli požádat zda zjistíte nějaké nedostatky, abyste nás o nich informovali pomocí kontaktních informací, které jsou zveřejněny v této internetové prezentaci. Můžete využít formulář na odesílání e-mailových zpráv na správce této webové prezentace. Pokud máte nějaké náměty na rozšíření či doplnění informací, kontaktujte nás rovněž. Předem Vám děkujeme za Vaši spolupráci.
Tvůrcem a garantem tohoto informačního portálu je městský úřad Poděbrady s výjimkou informací týkající se jednotlivých obcí a mikroregionů. Za informace zveřejněných na stránkách obcí a mikroregionů odpovídají samotné obce a mikroregiony.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Počet přístupů  
(C) 2018 Poděbradsko region
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.